Přeskočit na obsah
Monika je ambasadorkou značky STX
Ostatní Reportáže Testy

Monika je ambasadorkou značky STX

  • Čas čtení 1 minuta čtení
  • 14. 8. 2023

Přes lyžování a kiting…

Myslím, že jsem se narodila s duší sportovce. Od mala jsem hrála závodně volejbal, který jsem postupem času začala vyměňovat za lezení, kolo, hory a moře. Hory a moře se nakonec na pár let staly i mým povoláním. V zimě jsem učila lyžování, ať už u nás nebo v Rakousku a v létě se jezdila ohřát do Řecka, kde jsem učila windsurfing a kiting.

…až k paddleboardingu

Právě v Řecku jsem také před pár lety narazila na paddleboard a hned jsem věděla, že s tímto sportem se budeme kamarádit.

Baví mě ta nekonečná volnost pohybu a myšlenek. A vůbec to není o tom, že by se člověk na paddlu nezapotil. Právě při tomto sportu člověk aktivuje tolik svalů, až může být někdy překvapen, co všechno ho může bolet.

Baví mě, že na paddla nepotřebuji žádnou společnost. Někdy si úplně vystačím jenom s vodou a místem, které se zrovna rozhodnu prozkoumat. A že je co objevovat! Měla jsem možnost vyzkoušet i paddleboard jógu, a to je pak teprve legrace. A když už nějakou společnost chci, tak sebou beru svého dvouletého syna, který miluje vodu a mě těší, mu ukazovat svět kolem nás zase trochu jinak.

Ambasadorka pro značku STX

Monika aktuálně jezdí na paddleboardu STX WS Hybrid Tourer 11’6“x32“x6“ s možností připojení windsurfingové plachty.

„Prkno STX, které jsem v rámci testování a spolupráce s Paddleboardguru.cz a Snowboardel dostala je poměrně rychlé, ale zároveň i stabilní. Jeho výhodou je, že se k němu nechá lehce připnout windsurfingová plachta a rázem máte o další zážitky postaráno.“


Zajímá vás značka STX podrobněji?

Navštivte oficiální český web o značce STX Parts. Najdete tam základní info a také katalogy všech modelů, které jsou dostupné na českém trhu.

Domů
Autor článku

Lucie