Přeskočit na obsah
Nejen s paddleboardy je zábava
Doplňky Paddleboard

Nejen s paddleboardy je zábava

  • Čas čtení 2 minuty čtení
  • 30. 5. 2024

Pokud trávíte svou letní dovolenou u moře, krásného jezera nebo malebného českého rybníka, určitě si ji chcete maximálně užít. Máme pro vás několik zajímavých tipů jak si paddleboarding zpestřit.

Paddleboard s řidítky COASTO EMOTION

Značka Coasto patří pod francouzskou společnost Poolstar. Tato značka ale neprodukuje pouze kvalitní paddleboardy a kajaky. Na trh uvádí i nové trendy jako elektrický E-Motion.

E-Motion elektrický SUP
E-Motion je ideální vodní dopravní prostředek pro prozkoumávání zátok ve vašem okolí. Není to sice žádný závoďák, ale o to více se můžete kochat vodní hladinou a přírodou kolem. Díky plováku o šíři 105 cm můžete bez problému svézt i malé dítě, psa, nebo jiný i mírně objemnější náklad. Celé plavidlo navíc pohodlně složíte do jedné tašky a motor do pěkného kufříku.

pohled z dronu na dva elektrické paddleboardy emotion coasto s lidmi na palubě

Nafukovací „tahadla“

Jestli chcete zažít trošku více adrenalinu a máte-li k dispozici motorové plavidlo, můžete za něj připevnit nafukovací tahadla pro jednu či více osob a o další zábavu je postaráno. Po malé zátoce můžete vymýšlet tahání ve všech možných směrech a bavit tak své děti, ale i kamarády z řad dospělých. A není k tomu ani potřeba extra výkonný motor. Zkuste tahadla od značky SPINERA.

dívka jedoucí v nafukovacím modro žlutém tahadle spinera za člunem na moři

Přídavný motor do paddleboardu i ke kajaku

Pokud vám dojdou síly a přesto byste se chtěli na paddleboardu ještě někam podívat, můžete využít extra pohonu díky elektromotoru Aqua Marina Bluedrive. Tento motůrek pohodlně zasunete do boxu na flosnu (ploutvičku) a rychlost jízdy pak již jen korigujete ovladačem přímo z plováku. Pádlo stačí používat pouze jako kormidlo.

Sea scooter na podmořskou jízdu

Plavání, potápění, šnorchlování nebo třeba jen vodní radovánky mohou získat novou dimenzi. Nechte
se za pomoci tichého motoru vozit po vodní hladině nebo pod vodou. Sea Scooter držíte v rukou, pohodlně ovládáte výkon motoru a tím měníte svou rychlost. Zatáčení je ještě jednodušší. Pouze nasměrujete Sea Scooter tam, kam chcete jet. To zvládne malé dítě, ale zabaví se i dospělý. Ideální je kombinace skútru s celoobličejovou maskou. Tento motor vyrábí značka Skiffo.

podvodní motor, sea scooter skiffo žena drží pod hladinou moře, hlavu má nad hlavou
Autor článku

Michal