Přeskočit na obsah
Nová největší prodejna paddleboardů v jižních Čechách
Paddleboard

Nová největší prodejna paddleboardů v jižních Čechách

  • Čas čtení 2 minuty čtení
  • 1. 3. 2022

Plánujete koupit paddleboard, ale nejdříve byste ho chtěli vidět na vlastní oči anebo se na něm alespoň jednou svézt? Vyražte do obchodu HUDY SPORT v Českých Budějovicích, tam vám poradí zkušení paddleboardisté.

V Hudy Sportu v Českých Budějovicích se dá nově koupit paddleboard Aqua Marina, NSP nebo STX.

Se začínající paddleboardovou sezónou můžete v Českých Budějovicích vyrazit do prodejny HUDY SPORT, která nově nabízí nejširší výběr stand up paddleboardových značek v jižních Čechách. V zavedené outdoorové prodejně na Rudolfovské třídě si od teď můžete vybrat paddleboardy pro děti a dospělé a také paddleboardové příslušenství jako pádla, flosny (ploutvičky do paddleboardů), leashe (záchranné řemeny), voděodolné vaky, boty do vody, dětské a dospělé záchranné vesty, elektrické pumpy nebo kajaková sedátka, která se dají připevnit na paddleboard.

Na 400 m² dvoupatrové prodejny HUDY SPORT si můžete na vlastní oči prohlédnout nejrůznější modely a barevné variace paddleboardů. S výběrem vám zde pomůže odborný personál, který má paddleboardy vyzkoušené na vlastní kůži jak po stránce turistické, tak po stránce závodní.

Paddleboardové závody a otočka na bóji Jaroslav Soukup HUDY Sport České Budějovice. Značka NSP. Česká Federace SURF a SUP.

A pokud si chcete paddleboardy vyzkoušet přímo na vodě v Českých Budějovicích, zapište si do diářů dny seznamování se stand up paddleboardingem a testování paddleboardů na Sokolském ostrově sobota 11.5., a středy 22.5., 29.5., 5.6. 2019 společně s AQUAMARINA DEMO TOUR.

Jaké paddleboardové značky najdete v HUDY SPORT České Budějovice

Pobočka obchodu HUDY Sport v Českých Budějovicích na Rudolfovské třídě.

Adresa:

HUDY SPORT České Budějovice
Rudolfovská 11, České Budějovice
Odkaz: https://www.hudy.cz/ceske-budejovice.html

Kde koupit paddleboard? Mapa kamenných prodejen

Pro ovládání mapy nejprve klikněte
EXIsport.cz

EXIsport.cz

AdresaAupark, Einsteinova ulica 3541/18, Bratislava

HARDSPORT

HARDSPORT

AdresaŘevnická 121/1, 155 21 Praha 5 – Zličín

Autor článku

Lucie