Přeskočit na obsah
Paddleboardy značky SPINERA 2024
Paddleboard

Paddleboardy značky SPINERA 2024

  • Čas čtení 3 minuty čtení
  • 10. 3. 2024

Chcete lehoučký paddleboard s elegantním designem za rozumnou cenu? Pro rok 2024 nabízí značka SPINERA několik variant paddleboardů, mezi kterými si vybere každý. A pokud si nevyberete paddleboard, nabízí i SUP kajak nebo dropstitchovou kanoi.

Paddleboardy SPINERA z řady Light.

Krátce o značce

Spinera patří mezi zástupce předních výrobců paddleboardů. Nabízí širokou řadu výrobků na různé vodní sporty. Od svého začátku v roce 2017 si zakládá na tom, aby neutrácela zbytečné peníze za „přehnaný marketing“ a nezdražovala tak produkty svému zákazníkovi více než je nezbytně nutné. Cílem značky je maximální praktičnost a funkčnost vybavení pro nadšené amatérské sportovce. Pozitivní reference a zkušenosti klientů ji řadí na první místo.

Novinky pro rok 2024

Tak jako u ostatních významných značek, i u Spinery najdeme širší nabídku paddleboardů. Od základních i propracovanějších allroundů až po sportovnější modely (touringy). To vše v menších i větších velikostech. Jestli je ale Spinera na trhu něčím jedinečná, je to hmotnost plováků. Svou výjimečnost dokazuje především u plováků, které jsou vyráběny technologií Ultra Light.

Technologie Ultra Light pro allroundy a touringy

Technologie Ultra Light umožňuje lepší manipulaci, jednodušší balení a na pláž ho zvládne donést úplně každý. Touto technologií jsou vyrobeny paddleboardy z řady Sun Light (allroundy)Light (touringy). Je třeba zdůraznit, že ani přes svou velice nízkou hmotnost neztrácí touringové plováky ze své tuhosti a jsou tak vynikající k dlouhým projížďkám po vodní hladině. Jejich tvar umožňuje lépe klouzat a cesta vám krásně ubíhá. Širokou škálu allroundů splňují paddleboardy z řady Let’s paddle a vyšší řady Supventure.

Řada LET’S PADDLE v rozměrech 9’10“ / 10’4″ / 11’2″ / 12’0″.


Řada SUPVENTURE

Paddleboardy Supventure jsou konstruovány dvouvrstvou technologií, která jim přidává na tuhosti.

SPINERA z řady SUPVENTURE. Model Sunrise 12’x33“x6“, objem 375 litrů, max. nosnost 200kg. Existuje i oranžový design pro délku 10’6“.


Řada CLASSIC

Přesto, že tyto řady již nemůžeme pojmenovat přívlastkem ultra lehké, stále se řadí mezi lehčí produkty na trhu. Z řady Classic je to plovák Spinera SUP Classic 9’10“, který je ideální pro lehčí jezdce do 80 kg, dámy a děti.

SPINERA Classic 9’10“x30“x6“ pro jezdce do 75kg.


Řada SUPTOUR

Pro náročnější sportovce nabízí značka delší touringové plováky z řady Suptour. Úzký tvar a menší zakřivení na přídi i zádi dodá vaší jízdě sportovnější dimenzi.

SPINERA SUPTOUR 12’x30″x6″. Touringový paddleboard s technologií Double Layer Ultra Light.


SUPRANA na paddle jógu a fitness

A nesmíme zapomenout ani na paddleboard na jógu Suprana. Prkno je širší, odolné proti náklonu a poutka má umístěné po straně. Nic nebrání maximálnímu zážitku z jógy na vodě. Jestli při západu slunce, nebo v ranních hodinách necháme na vaší fantazii. Pro pohodlné přenášení paddleboardu k vodě lze připevnit popruh na nošení na rameni.

SUPRANA 10’8″x34″x6″. Růžový stabilní paddleboard na SUP jógu.

Paddleboardy SPINERA vždy v setu s pádlem

Všechna prkna této značky jsou dodávána s pádlem, pumpou a transportním vakem. Nemusíte tedy nic řešit a vaše zážitky mohou začít.

Tak trochu jiné paddleboardy
Novinky Paddleboard Recenze SUPkajak

Tak trochu jiné paddleboardy

  • Čas čtení 2 minuty čtení
  • 5. 6. 2024
Autor článku

Lucie