Přeskočit na obsah
Doplňky k pádlům

Doplňky k pádlům

I pádlo na paddleboard je vybavením, ke kterému se dá přistupovat s vyšší péčí. A mělo by se, protože si to rozhodně zaslouží. Je to taková lopata paddleboardisty.

Floater

Floater je pěnový váleček, který se nasouvá na dřík pádla, nad list. Je to praktický pomocník zvlášť pokud jsou na paddelboardu děti, které často pádla hází do vody a takto je nechají i několik desítek minut. Do více dílných pádel, kterých je většina, se po nějaké době dostane voda a pádla se utopí. Nezbytná součást každé půjčovny.

Obaly a pouzdra na pádla

Obal listu pádla – minimální základ péče o pádlo při transportu a manipulace na břehu je obal na list pádla. Je levný a nezabere žádné místo a přitom dokáže v rozhodující chvíli ochránit váš list před naštípnutím o kamen, když si ho berete na břeh.

Obal na pádlo – obvykle kvalitně polstrovaný přepravní obal na pádlo, který zamezí jeho poškození při přepravě. Zejména pro lehká celokarbonová pádla, která jsou si zaslouží náležitou péči, je obal nezbytným doplňkem. Obal může být pouze na list nebo na celé pádlo.