Přeskočit na obsah
Těšte se na paddleboardy! Tohle léto přijedou za vámi.
Novinky Recenze

Těšte se na paddleboardy! Tohle léto přijedou za vámi.

  • Čas čtení 2 minuty čtení
  • 26. 3. 2019

Léto 2019 bude ve znamení poznávání paddleboardingu na nejrůznějších vodních plochách a akcích po celé České republice. Testování zdarma, tým zkušených instruktorů a spoustu zábavy u vody. Chcete poradit s výběrem?

Možná si nejste jisti skloňováním tohoto anglického slova paddleboard, ale s tím si nelamte hlavu, pokud vaším hlavním cílem je si tento trend ve vodní zábavě vyzkoušet na vlastní nohy.

Aqua Marina DEMO Tour

Jak? 

Jednoduše. Předtím než si paddleboard budete kupovat, vyražte do nejbližší půjčovny u vody ať víte do čeho jdete. Nebo si počkejte až za vámi přijede testovací parta AQUAMARINA DEMO TOUR, která vám vybere a půjčí vhodný paddleboard i s pádlem. Navede vás, jak se postavit a jak pádlovat a ostatní seznamování a rozmýšlení je už na vás.

Kdy? 

Tým AQUAMARINA DEMO TOUR vyráží do terénu po celé České republice od května do října 2019 a každý den jej můžete očekávat na rybníce u vašeho domu, na klidné vodní nádrži, řece nebo jezeře v okolí. Kalendář akcí se již pomalu plní a sledovat ho můžete na oficiálním webu www.aquamarina-tour.cz

Co to stojí? 

Testování paddleboardů značky AQUA MARINA je zdarma, takže to stojí pouze váš čas.


Proč to dělají? 

Protože stand upaddleboardingu neboli SUP jak se také zkracuje, zkrátka pádlování ve stoje na boardu je zábava, o kterou se tým AQUAMARINA DEMO TOUR rád rozdělí. Testovací tým má za cíl kromě radosti z kvalitně stráveného času i šíření povědomí o této zábavě a sportu. Poradí také s výběrem správné velikosti a vhodného paddleboardu přímo pro vás, což může být při budoucím rozhodování jaký paddleboard koupit velmi užitečné.

Sledujte aktuální dění a fotoreportáže z akcí na Facebooku AQUAMARINA DEMO TOUR a na Instagramu

Jak si tedy na paddleboard stoupnout, abyste měli náskok až k vám parta AQUAMARINA DEMO TOUR přijede?


Autor článku

Lucie